Kalendarz Szachowy
Ekstraliga 2018
Kalendarz zawiera informacje o 55 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt
Królestwo Szachów

szeroka oferta szachów, zegarów i książek szachowych.
www.sklep.caissa.pl
chess sets, books, clocks - everything You need to play chess
www.caissa-chess.com




drukuj komunikat


XIV Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
W GRZE BŁYSKAWICZNEJ

1. Organizatorzy:
• GKS „Pniówek 74”
• Gminny Ośrodek Sportu w Pawłowicach
• Urząd Gminy Pawłowice

2. Cel zawodów:
• upowszechnienie i popularyzacja gry w szachy
• promocja Gminy Pawłowice

3. System rozgrywek:
• system szwajcarski na dystansie 40 rund
• kojarzenie komputerowe
• partie błyskawiczne 5 min.

4. Miejsce i termin gry:
• Hala sportowa Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach ul. Szklona 1b obok basenu Wodny Raj
• od 2.11.2013r. godz. 20:00 do 3.11.2013r. godz. 8:00

5. Warunki uczestnictwa:
• zapisy przez stronę internetową ChessArbiter Pro do 1.11.2013 – wpisowe 20zł (wśród wszystkich zgłoszonych przez internet rozlosowanych zostanie 5x20 zł.)
• zapisy składane osobiście w dniu zawodów – wpisowe 25zł
(zapisy do godz. 1945 na miejscu zawodów)
• mieszkańcy Gminy Pawłowice zwolnieni z wpisowego

6. Nagrody:
I. miejsce – 700 zł + puchar
II. miejsce – 450 zł
III. miejsce – 300 zł
IV. miejsce – 250 zł
Nagrody rzeczowe:
• od 5 do 40 miejsca
• 8-miu najlepszych zawodników z Gminy Pawłowice
• najlepsza kobieta - puchar + nagroda rzeczowa
(o wartości do 150zł)
• większość pozostałych uczestników otrzyma upominki firmy AUTOLAND oraz Urzędu Gminy Pawłowice

7. Uwagi organizacyjne:
• zawodnik grający białymi zapewnia sprawny zegar szachowy
• przewidziano kawę,herbatę,napoje i poczęstunek
• organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnych zmian w regulaminie

8. Informacji o turnieju udziela:
Jan Milanowski
tel. 505-487-509


9. Dojazd
Trasa: Katowice- Wisła (między Żorami a Jastrzębiem)
10. Dotychczasowi zwycięzcy:

ROK 2000
Adrian Wiśniewski – Rybnik (55 zawodników)
ROK 2001
Tadeusz Helis – Rybnik (59 zawodników)
ROK 2002
Mateusz Kulesza – Rybnik (88 zawodników)
ROK 2003
Witalij Koziak – Ukraina (54 zawodników)
ROK 2004
Grzegorz Słabek – Kraków (87 zawodników)
ROK 2005
Daniel Gumuła – Jaworzno (121 zawodników)
ROK 2006
Szymon Stysiak – Żory (74 zawodników)
ROK 2007
Grzegorz Słabek – Kraków (84 zawodników)
ROK 2008
Daniel Gumuła – Jaworzno (83 zawodników)
ROK 2009
Bartłomiej Heberla – Szopienice (84 zawodników)
ROK 2010
Rafał Tymrakiewicz - Kluczbork (76 zawodników)
ROK 2011
Maciej Klekowski-Trzebinia (89 zawodników)
ROK 2012
Maciej Klekowski - Częstochowa (92 zawodników)

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2018