Kalendarz Szachowy
Ekstraliga 2018
Kalendarz zawiera informacje o 47 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt
Królestwo Szachów

szeroka oferta szachów, zegarów i książek szachowych.
www.sklep.caissa.pl
chess sets, books, clocks - everything You need to play chess
www.caissa-chess.com




drukuj komunikat


Regulamin III Ogólnomiejskiego Turnieju Dzielnic

I. Patronat.
Krzysztof ŻUK - Prezydent Miasta Lublin.

II. Organizator.
1. Lubelski Klub Szachowy – prezes zarządu Zbigniew Pyda zbyszek.pyda@gmail.com tel. 604-084-134 www.szachy.lublin.pl

Współorganizatorzy.

1. Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin.
2. Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
3. Dzielnicowe Domy Kultury.

III. Komitet organizacyjny.
1. Tadeusz Sobieszek - Dyrektor Festiwalu tel. kom. +48 - 603 644 651
2. Zbigniew Pyda - Sędzia Główny – International Arbiter tel. kom. +48 - 604 084 134
3. Magdalena Mąka - Polkowska – Sędzia tel. kom. +48 - 606 348 272

IV. Data i miejsce rozgrywek.
1. marzec - maj 2012r. – turnieje dzielnicowe wg. ustaleń.
2. Miejsce – domy kultury wg. uzgodnień.
3. Turniej Finałowy III Ogólnomiejskiego Turnieju Dzielnic Miasta Lublin – data turnieju zostanie ustalona w późniejszym terminie
4. Witryna: www.szachy.lublin.pl

V. Uczestnictwo.
1. Mieszkańcy miasta Lublin, reprezentacje szkół, domów kultury, zawodnicy zamiejscowi związani z Lublinem. – Każdy chętny może wystartować w trzech wybranych turniejach.
2. Finał ogólnomiejski poprzedzony zostanie 14 turniejami dzielnicowymi:

Czechów 22.03.2012r D K SM ”Czechów”
Czuby 28.03.2012r DK „Skarpa”
Tatary 04.04.2012r D D K „Bronowice”
Węglin 12.04.2012r DDK Węglin
Bronowice 13.04.2012 D DK „Bronowice”
Czuby 16.04.2012r DK „Łęgi”
LSM 19.04.2012r D K „LSM”
Dziesiąta,Kośminek 24.04.2012r DK K Dziesiąta
Kalinowszczyzna 25.04.2012r K O „Niepodległości”
Czechów 26.04.2012r D K SM ”Czechów”
Dziesiąta, Kośminek 07.05.2012r D K K Dziesiąta
Stare Miasto, Śródmieście 10.05.2012r MDK „Pod Akacją”
Wrotków 11.05.2012 K O „Źródło” SM im. W.Z. Nałkowskich
Czuby 17.05.2012r D K „Ruta”

VI. System rozgrywek i tempo gry.
1. Turnieje rozgrywane systemem szwajcarskim 7 rund po 15 minut na partię. Zawody sędziuje sędzia z licencją sędziowską z minimum pierwszą klasą sędziowską, zatwierdzony przez organizatora.

VII. Nagrody.
1. W turniejach puchary dla najlepszych, dyplomy dla wszystkich uczestników, nagrody wg. możliwości.
2. W Turnieju Finałowym 10 pucharów i dyplomy, nagrody wg. możliwości.

VIII. Inne.
Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu.

Sędzia Główny Dyrektor Festiwalu

Zbigniew Pyda Tadeusz Sobieszek


TERMINARZ TURNIEJÓW DZIELNICOWYCH 2012 rok LUBLIN

Lp. Placówki kultury Szkoły


Termin turnieju

1. Dzielnicowy Dom Kultury
"Bronowice" ul. Krańcowa 106 (Bronowice) tel .(081) 74-416-38
e-mail; ddkbronowice@autograf.pl
Szkoła Postawowa Nr 31,32,52 ,
Gimnazjum Nr 14,15

2. Dom Kultury SM "Czechów" ul.
Kiepury 5 (Czechów)
tel.(081) 74-199-11
e-mail; jankie1@wp.pl
Szkoła Podstawowa Nr 34,43,45, Gimnazjum
Nr 5,16, szkoły społeczne

3. Dom Kultury "Skarpa" SM
"Czuby" ul. Przytulna 4 (Czuby)

tel. (081) 52-746-48
e-mail; renatakielbinska@wp.pl
Szkoła Podstawowa Nr 28,42,46,51,
Gimnazjum Nr 8,11

4.Dom Kultury "Ruta" SM "Czuby"
ul. Różana 8 (Czuby)
tel. (81) 463-70-30

5. Dom Kultury "Łęgi" SM
"Czuby"
ul. Tatarakowa 28 (Czuby)
tel. (81) 463-70-34
Zespól Szkół Nr 10

6. Dom Kultury Kolejarza ul. Kunickiego 35
(Dziesiąta)
tel. kom. 501-712-822
e-mail; dkkstowarzyszenie10@onet.eu

7. Klub Osiedlowy
"Niepodległości" RSM "Motor"ul. Tumidajskiego 2
(Kalinowszczyzna)
tel.(081) 74-721-82
e-mail; klub.osiedlowy@autograf.pl
Szkoła Podstawowa Nr 10,23,44, Gimnazjum
Nr 2,6


8. Dom Kultury LSM ul. K.Wallenroda 4a (LSM)
tel. (081) 743-48-29
e-mail; dom.kultury@spoldzielnialsm.pl

Szkoła Podstawowa Nr 3,29,38, Gimnazjum
Nr 7,10


9. Młodzieżowy Dom Kultury "Pod
Akacją" ul. Grodzka 11 (Stare Miasto, Śródmieście)
tel. (081) 53-227-40
e-mail; sekretariat@mdk.lublin.pl
Szkoła Podstawowa Nr 6,7,21,24,Gimnazjum
Nr 9,12,18


10. Dzielnicowy Dom Kultury
"Bronowice" – Filia - (Tatary)
tel. (081) 74-416-38

e-mail; ddkbronowice@autograf.pl
Szkoła Podstawowa Nr 11,24, Gimnazjum Nr 17

11. DDK "Węglin"
tel. (81) 466-59-10
e-mail; info@ddkweglin.pl

Szkoła Podstawowa Nr 50, Gimnazjum Nr
24, szkoły w okolicy

12. Klub Osiedlowy "Źródło" SM
im.W.Z.Nałkowskich ul. Samsonowicza 25 (Wrotków)
tel. (081) 443-43-03
e-mail; tagnes1@wp.pl


Szkoła Podstawowa Nr 17,30, Gimnazjum Nr 3

12. Domy i kluby kultury
Szkoły w Lublinie
12 marca – 18 maja

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2018