Kalendarz Szachowy
Ekstraliga 2018
Kalendarz zawiera informacje o 47 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt
Królestwo Szachów

szeroka oferta szachów, zegarów i książek szachowych.
www.sklep.caissa.pl
chess sets, books, clocks - everything You need to play chess
www.caissa-chess.com




drukuj komunikat


IV OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY JASTKÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH
DĄBROWICA 6-8 stycznia 2012

1. Organizator:
GOKiS w Jastkowie z siedzibą w Dąbrowicy
LUKS „Tempo” Ożarów i LZSzach Lublin

2. Termin:
6-8 stycznia 2012 /piątek, sobota, niedziela/

3. Miejsce:
Dąbrowica k/Lublina - w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu - Dąbrowica 133

4. System rozgrywek:
Turniej A: Prawo gry mają zawodnicy z rankingiem Elo lub minimum II kat.
5 rund systemem szwajcarskim – tempo gry po 90 minut plus 30 sekund na
ruch dla zawodnika. Turniej będzie zaliczany do oceny rankingowej FIDE.
Turniej B: Prawo gry mają wszyscy chętni, do III kategorii włącznie.
System szwajcarski 9 rund – tempo gry po 60 minut dla zawodnika.
Istnieje możliwość zdobycia wyższych kategorii szachowych /max II kat/.

5. Uczestnictwo:
Turniej A : wpisowe 60 zł, (wraz z opłatą klasyfikacyjno-rankingową)
Turniej B : wpisowe 20 zł

6. Nagrody:
Turniej A :
Nagrody gwarantowane pod warunkiem uczestnictwa w Turnieju A co najmniej
20 osób. I miejsce – 400 zł, plus puchar, II miejsce -300 zł,
III-200 zł, IV -100 zł, najlepszy junior – 100 zł,
najlepsza kobieta – 100 zł. (warunek – minimum 3 kobiety).
Nagrody finansowe nie mogą być łączone. Nagrody rzeczowe dla juniorów.
Turniej B :
I miejsce - nagroda rzeczowa, puchar
II-VI miejsce - nagrody rzeczowe, nagrody rzeczowe również dla najlepszych
juniorek i zawodników do lat 10-ciu.
Dyplomy dla wszystkich uczestników.

7. Program turnieju:
6 stycznia /piątek/ 13.30 – zapisy 14.45 – odprawa techniczna
15.00 – rozpoczęcie turnieju (turniej A, B - I runda,
Turniej B: godz. 18.00 -II runda)
7 stycznia /sobota/ turniej A: 9.00 – II runda 14.00 – III runda
turniej B: 9.00-18.00 – rundy III-VI
8 stycznia /niedziela/
Godz. 8.00 msza święta w pobliskim kościele w Dąbrowicy
Turniej A: 9.00 – IV runda, 14.00 – V runda, 18.30 – zakończenie turnieju A
Turniej B: 9.00-15.00 – rundy VII-IX, 15.30 – zakończenie turnieju B

8. Możliwość zakwaterowania:
„Dom Spotkania” Caritas w Dąbrowicy, (100 m. od sali gry) w cenie około 68 zł
z całodobowym wyżywieniem, bez wyżywienia 40 zł za dobę. Szczegółowych
informacji może udzielić Agnieszka Zańko tel: 604 245 245. Jednak zamówienia
na zakwaterowanie należy przesłać w terminie do dnia 03.01.2012 roku, na
adres: kasia3300@op.pl lub telefonicznie - tel:600 932 536, Katarzyna Czerw
Mamy wstępnie zarezerwowanych - 20 miejsc noclegowych.

9. Zgłoszenia:
Zgłoszenia do turnieju A oraz turnieju B można przesyłać e-mailem z podaniem
daty urodzenia i kategorii szachowej lub rankingu Elo na adres:
janzozar@gmail.com
lub zapisać się bezpośrednio na stronie:
www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_4545/ - do Turnieju A
www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_4546/ - do Turnieju B

10. Sędziowanie:
Sędzią głównym zawodów będzie: sędzia klasy Państwowej: - Jan Błaszczak oraz sędziowie asystenci: Zofia Ciechocińska-Miećko i Andrzej Sykuła

11. Uwagi:
Organizator może ograniczyć liczbę uczestników do 50 osób.
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
Dojazd do GOKiSu, od trasy Lublin-Nałęczów lub z Lublina komunikacją
miejską -linia 3
Zawodnicy i opiekunowie będą mieli możliwość korzystania z kuchni i
samodzielnego sporządzania posiłków czy gorących napojów /kawa, herbata/.
Organizator zastrzega sobie prawo ostatecznej interpretacji regulaminu
rozgrywek.

12. Sponsorzy:
- Wydawnictwo PENELOPA Sp. z o.o.

Kontakt telefoniczny:
- Kamil Ziółkowski 505 119 465
- Jan Błaszczak 503 654 158
- Katarzyna Czerw 600 932 536

Dotychczasowi zwycięzcy:
I OMGJ 2-4.01.2009 Turniej A Turniej B 1. Pyda Zbigniew – MKS Start Lublin 1. Trzpil Sylwester - Żelechów 2. Cymbała Ireneusz – UKS Grom Krężnica 1. Parol Pola – MTSz Mińsk Mazowiecki 3. Bajkowski Marcin –UKS Szachylice Junior do lat 18 - Suliborski Artur – MTSz Mińsk Mazowiecki Klasyfikacja Kobiet - Góra Joanna – BTSz Centrum Bydgoszcz

II OMGJ 8-10.01.2010 Turniej A Turniej B 1. Cymbała Ireneusz – UKS Grom Krężnica Jara 1. Paluch Andrzej - Lublin 2. Frączek Dariusz – AZS UMCS Lublin 1. Kępka Dagmara - Lublin 3. Góra Jan – UMKSz Jaćwierz Suwałki /junior/ Junior do lat 18 - Czerw Dawid – LUKS Tempo Ożarów Klasyfikacja Kobiet - Góra Antonina – UKS Awans Żyrzyn

III OMGJ 7-9.01.2011 Turniej A Turniej B 1. Stoma Paweł - KSz Drakon Lublin 1.Grela Jeremiasz – UKS Ósemka Chojnice 2. Praszak Michał - KSz Drakon Lublin 1.Brzozowska Ola - LUKS Tempo Ożarów 3. Frączek Dariusz – AZS UMCS Lublin Junior do lat 18 - Czerw Dawid – LUKS Tempo Ożarów Klasyfikacja Kobiet - Harazińska Ewa – MKS Polonia Warszawa

IV OMGJ 6-8.01.2012 Turniej A Turniej B
????????????? ?????????????

ORGANIZATORZY SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ !!!

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2018