Kalendarz Szachowy
Kalendarz zawiera informacje o 103 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt
Królestwo Szachów

szeroka oferta szachów, zegarów i książek szachowych.
www.sklep.caissa.pl
chess sets, books, clocks - everything You need to play chess
www.caissa-chess.com
drukuj komunikat


IM Dominik Pędzich - Szkolenie szachowe z mistrzem


Zapraszam na drugi trening szachowy z serii "Szkolenie z mistrzem". Zajęcia indywidualne oraz wykłady poprowadzi Mistrz Międzynarodowy - Dominik Pędzich (2418 ELO). Odnosi on wiele sukcesów w pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie trenuje juniorów Polonii Warszawa. Warto korzystać z wiedzy eksperta. Szkolenia są otwarte, mogą uczestniczyć w nich nie tylko zawodnicy z Klubu Szachowego Szachmistrz, jak również zawodnicy z innych klubów całej Polski. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, w treningach z mistrzami mogą brać udział dzieci i dorośli (jedyne kryterium to ranking). Szachiści, którzy uczestniczyli w pierwszym szkoleniu z IM Jackiem Tomczakiem mają 10% zniżki na szkolenie, które odbywać się będzie w dniach 15-16 października.

Sesja wykładowa odbędzie się 16 października 2011 w siedzibie Klubu szachowego Szachmistrz (Kalisz, ul. Łódzka 196). Jest możliwość skorzystania z wersji zaawansowanej tego szkolenia, rezerwując dodatkowe indywidualne sesje z mistrzem (15 października). Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona!

15 października (sobota) - 4 sesje indywidualne po 1 godzina i 45 minut.
Wersja zaawansowana.
16 października (niedziela) - 6 godzin (wykład, 4 tematy po 90 minut)
Wersja standard.

Szkolenie poprowadzi IM Dominik Pędzich (2418 ELO)


Polonia Trade Trans drużynowy Mistrz Polski Juniorów 2010
Od lewej: Zbigniew Strzemiecki, mistrz międzynarodowy Dominik Pędzich (trener), arcymistrz Andrej Maksymienko (trener), Maria Leks (kierownik drużyny), Michał Janczarski, Monika Głuszko, Paweł Jarmuła, Łukasz Jarmuła, Kinga Pastuszko, Marcin Krzyżanowski.


Podczas II zjazdu Ekstraligi Seniorów 2011 - mecz Polonia PGNiG Warszawa - Polonia VOTUM Wrocław. Dominik Pędzich w pojedynku z Jolantą Zawadzką.

--------------------------------------------
REZERWACJE

Szkolenia indywidualne 15 października - IM Dominik Pędzich :

1. Miejsce zarezerwowane
2. Miejsce wolne
3. Miejsce wolne
4. Miejsce wolne

Szkolenie grupowe IM Dominik Pędzich - 15 października
1. Miejsce zarezerwowane
2. Miejsce wolne
3. Miejsce wolne
4. Miejsce wolne
5. Miejsce wolne
6. Miejsce wolne
7. Miejsce wolne
8. Miejsce wolne
9. Miejsce wolne
10. Miejsce wolne
11. Miejsce wolne
12. Miejsce wolne
13. Miejsce wolne
14. Miejsce wolne
15. Miejsce wolne

--------------------------------------------
WARUNKI UCZESTNICTWA
1. Zgłoszenie mailowe na maciej@szachmistrz.eu lub telefoniczne 793-733-396 Maciej Sroczyński.
2. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, datę urodzenia, kategorie szachową, listę tematów, zagadnień, problemów szachowych, które interesują ucznia.
3. Zgłoszenia w dniu szkolenia nie będą przyjmowane.
4. W szkoleniach mogą brać udział zawodnicy z minimum III kat. szachową (ranking krajowy 1600 lub II kat. kobieca).
5. Zawodnicy z niższymi kategoriami mogą wziąć udział w szkoleniach jedynie po konsultacji i akceptacji koordynatora szkolenia.
6. Szkolenia są otwarte tj.: dla zawodników Klubu szachowego Szachmistrz oraz pozostałych zawodników z całej Polski.
7. Wykłady odbędą się w grupach.
8. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest opłacenie przelewem wymaganej kwoty (najpóźniej na dwa dni przed terminem szkolenia).
9. W przypadku opłaty w dniu szkolenia - będzie zwiększona o 20%
10. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona!
11. Koordynatorem szkolenia jest Maciej Sroczyński - Szkoła szachowa SzachMistrz tel. 793-733-396

--------------------------------------------
KOSZTY
1. Wersja podstawowa (jeden dzień 6 godzin szkolenia)
- Zawodnicy Klubu szachowego SzachMistrz - 90zł (10% zniżki dla uczestników pierwszego szkolenia z Mistrzem)
- Wszyscy pozostali - 130zł (10% zniżki dla uczestników pierwszego szkolenia z Mistrzem)
2. Wersja rozszerzona (szkolenia indywidualne jedna sesja 2 godziny).
- Wykupiona jedna sesja treningu indywidualnego 100zł (2 godziny x 50zł) (10% zniżki dla uczestników pierwszego szkolenia z Mistrzem)
3. Szkolenia indywidualne są otwarte tj.: dla zawodników Klubu szachowego Szachmistrz oraz pozostałych zawodników z całej Polski.
4. Decyduje kolejność zgłoszeń.
5. Jeden zawodnik, może zarezerwować tylko jedną sesje indywidualną u mistrza.
6. Na siedem dni przed treningiem, gdyby wszystkie sesje treningowe nie były zajęte, zawodnik może zarezerwować większą liczbę sesji.
7. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje 10% upustu na szkolenie w kolejnym terminie. Wówczas - Standard Szachmistrz 80zł, pozostali 115zł oraz indywidualne 45zł.

--------------------------------------------
SYLWETKA MISTRZA - źródło - Wikipedia

Dominik Pędzich (ur. 19 stycznia 1971 w Środzie Wielkopolskiej) – polski szachista, mistrz międzynarodowy od 1990 roku.

Pod koniec lat 80. był jednym z najlepiej zapowiadających się szachistów młodego pokolenia. W roku 1989 zwyciężył w mistrzostwach Polski juniorów do lat 19, rozegranych w Jędrzejowie. Wystąpił również w Arnhem na mistrzostwach Europy juniorów do lat 20. Rok później zadebiutował w finale mistrzostw kraju mężczyzn, zajmując w Warszawie IV miejsce oraz reprezentował Polskę na rozegranych w Santiago mistrzostwach świata juniorów do lat 20. W roku 1991 zwyciężył w otwartym turnieju Konik Morski Rewala w Rewalu, zajął II miejsce w turnieju w Berlinie oraz wziął udział w kolejnych mistrzostwach juniorów: świata (w Mamai) i Europy (w Aalborgu). W roku 1992 po raz drugi zajął IV miejsce w finale mistrzostw kraju (w Częstochowie) oraz wystąpił w narodowej drużynie na szachowej olimpiadzie w Manili. W roku 1997 wywalczył wraz z drużyną Polonia Plus GSM Warszawa srebrny medal w rozegranym w Kazaniu klubowym Pucharze Europy oraz po raz siódmy, ostatni jak do tej pory, wystąpił w turnieju o mistrzostwo Polski.

Najwyższy ranking w karierze osiągnął 1 stycznia 1997 r., z wynikiem 2465 punktów dzielił wówczas 10-11. miejsce (wspólnie z Bartłomiejem Macieją) wśród polskich szachistów. Od 2001 r. bardzo rzadko występuje w turniejach szachowych. Obecnie o wiele więcej czasu spędza na trenowaniu w szachy dzieci i młodzieży. Dominik Pędzich jest również instruktorem jogi. Pisze o sobie:

"Z jogą według przekazu B.K.S. Iyengara szczęśliwie zetknąłem się w 1996 roku na zajęciach u Pani Marii Stróżyk.

Jako szachista często biorący udział w różnych zawodach poszukiwałem dodatkowej aktywności fizycznej oraz sposobu na stres. Przez te wszystkie lata moim głównym nauczycielem była Pani Maria Stróżyk. Dzięki Jej wiedzy i doświadczeniu mogłem stawać się nauczycielem, tak samo zresztą jak wielu obecnych poznańskich instruktorów jogi. Joga jest dla mnie ciągłym odkrywaniem nowych możliwości, gdzie poprzez praktykę asan nie tylko usprawniamy nasze ciało, ale również mamy wpływ na nasz umysł i szansę na lepszy kontakt z otaczającą nas rzeczywistością..."

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2019