Kalendarz Szachowy
Kalendarz zawiera informacje o 105 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt
Królestwo Szachów

szeroka oferta szachów, zegarów i książek szachowych.
www.sklep.caissa.pl
chess sets, books, clocks - everything You need to play chess
www.caissa-chess.com
drukuj komunikat


Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście w szachach.

1. Organizator. Sekcja szachowa MDK “Śródmieście” Wrocław, ul. Dubois 5, tel. (71)3299531.

2. Termin i miejsce rozgrywek. Sobotni turniej otwierający nowy sezon odbędzie się w dniu 3. 09. 2011 w MDK “Śródmieście” Wrocław, ul. Dubois 5

3. Uczestnictwo. W turnieju może wziąć udział każdy szachista, ale jest ograniczona liczba uczestników ze względu na trwający jeszcze remont domu kultury - możemy pomieścić tylko 80 zawodników. Decyduje więc kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie udziału i zapisy od 900-930.

4. Zgłoszenia. Zgłoszenia u kierownika turnieju Wojciecha Babijczuka, tel. kom. 693445043 lub poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego w serwisie turniejowym Chessarbiter – grupa A – http://www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_3005/registration_form.html?l=pl , grupa B - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_3007/registration_form.html?l=pl lub wpis na forum strony www.muks.vel.pl w wątku „Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście sobota 3.09.2011” lub na adres email sędziego turnieju: robert.korpalski@wp.pl , z podaniem imienia, nazwiska, klubu szachowego, szkoły i nazwiska trenera, a zawodnicy bez kategorii podają ponadto dokładną datę urodzenia.

5. Nagrody. Zwycięzca każdej grupy otrzyma puchar, zawodnicy, którzy zajmą 1-3 miejsca otrzymają medale i pamiątkowe dyplomy, a 6 najlepszych uczestników każdej grupy otrzyma nagrody.

6. Warunki finansowe. W grupie A i B wpisowe za udział w turnieju wynosi 20 zł.

7. System rozgrywek. Turniej rozegrany zostanie systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. W grupie A mogą wziąć udział szachistki i szachiści posiadający co najmniej II kategorię szachową lub ranking PZSzach co najmniej 1800, zaś w grupie B mogą wziąć udział szachistki i szachiści posiadający ranking PZSzach w granicach 1000-1600.

8. Tempo gry. Turniej rozegrany zostanie na dystansie 9 rund tempem P-15, czyli na jednego zawodnika przypada 15 minut.

9. Program rozgrywek: sobota 3.09.2010; godz. 9:45 – I runda; 14:30 – IX runda, a ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi bezpośrednio po zakończeniu ostatniej partii.

9. Uwagi końcowe:
- w MDK Śródmieście obowiązuje całkowity zakaz palenia (również przed budynkiem).
- listy startowe, a następnie wyniki turnieju, będą na bieżąco aktualizowane w serwisach turniejowych zamieszczonych na stronach: www.chessarbiter.com i www.muks.vel.pl .
- podczas turnieju prowadzony będzie nabór do uczestnictwa w szachowych zajęciach szkoleniowych MDK Śródmieście w r. szk. 2011/12 i do udziału w turniejach szachowych w okresie wrzesień – październik 2011.

WAŻNE: Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona!!!

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2019