Kalendarz Szachowy
Kalendarz zawiera informacje o 39 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt
Królestwo Szachów

szeroka oferta szachów, zegarów i książek szachowych.
www.sklep.caissa.pl
chess sets, books, clocks - everything You need to play chess
www.caissa-chess.com


drukuj komunikat


Turniej ma charakter otwarty, wpisowe dla seniorów 20 zł , wpisowe dla juniorów 10 zł, uczniowie SP w Wapnie zwolnieni z wpisowego.

Termin i miejsce gry:
3.05.2020 r. godz. 10-a, zapisy od 8.30 sala gimnastyczna ZS w Wapnie

Odprawa 9:55, Pierwsza runda ruszy o 10-ej (znając życie o 10:10)

Klasyfikacja:
Kolejność w turnieju szwajcarskim, przy jednakowej ilości punktów ustala się w oparciu o następujące kryteria:liczba zwycięstw (!!!)**, Buhcholz bez skrajnych wyników, Buhcholz pełny, progress.

Turniej będzie zgłoszony do FIDE
System rozgrywek i tempo gry:
System szwajcarski na dystansie 9 rund, tempo gry: 15 min. na zawodnika

Nagrody:
Wszyscy zawodnicy grają w jednej grupie, natomiast nagrody są w kat.: seniorów (pierwsza 700 zł!!! za 100% wynik premia dodatkowe 200 zł zatem możliwe jest wygranie 900 zł), dokładne wysokości nagród zostaną ogłoszone w trakcie turnieju, (w dotychczasowych edycjach nagrody finansowe były do 10. miejsca) najlepiej przejrzeć relacje z poprzednich edycji na http://wapno-pits.blogspot.com W turnieju może grać komputer (na specjalnych warunkach) ale nie jest brany pod uwagę przy rozdziale nagród.

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem. Kopiowanie komuniaktu bez zgody autora jest nielegalne i zabronione.

IA Rafał Siwik© 2004-2020